اتصالات - ساپورت فنری - هنگر فنری - اسپرینگ ساپورت - اسپرینگ هنگر - ساپورت فنری با نیروی ثابت - هنگر فنری با نیروی ثابت

اولین طراح وتولیدکننده اسپرینگ ساپورت هنگرفنری در ایران

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
درباره ما

 شرکت فن­آوران هیربد صنعت (FHS Co.) مفتخر است که اولین شرکت طراح و سازنده انواع ساپورت و هنگرهای فنری در ایران بوده و با بهره گیری از مهندسین مجرب در خدمت پیشرفت صنعت ایران می باشد.

 زمینه­های اصلی بکارگیری ساپورت­های ساخته شده توسط این شرکت، تاسیسات پتروشیمی، نفت و گاز، نیروگاههای حرارتی، پلنت های امحاء زباله های صنعتی و بیمارستانی ، کارخانه های تولید شکر ، تاسیسات زیست گاز (بیوگاز) و تاسیسات مشابه و بطور کلی هر مکانی که انتقال سیال در لوله  مطرح است می باشد.

این شرکت با اختصاصی­سازی نرم افزارهای متداول و ویژه مهندسی و با بهره­گیری از نیروی متخصص (مهندسین مواد، مکانیک ، پایپینگ و ساپورت گذاری و ...) با انتخاب متریال متناسب و سازگار با استانداردهای صنایع نفت و پتروشیمی زمینه لازم را بمنظور نیل به نقطه بهینه کیفیت–قیمت فراهم نموده و این متخصصین در تمامی مراحل مشاوره و تعریف پروژه، طراحی، ساخت و نصب در سایت، حضور فعال خواهند داشت. 

چشم­انداز این شرکت حضور متداوم و طولانی مدت در صنعت نفت و گاز  و رسیدن به اهداف متعالی مد نظر مدیران آن می باشد.

این دیدگاه توسط کلیه مدیران و کارکنان این شرکت کاملا نهادینه و درونی شده است. با استعانت از خداوند متعال و عزم و اراده مجموعه، رسیدن به سرمنزل مقصود دست­یافتنی است.

 
 

 

کلیه حقوق این مجموعه مربوط به گروه هیربد صنعت است، و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد