اسپرینگ هنگر - اسپرینگ ساپورت -Spring hanger - Spring support - ساپورت فنری - هنگر فنری

فن آوران هیربد صنعت - اسپرینگ هنگر و ساپورت (Variable Spring Support & hanger) -هنگر فنری - ساپورت فنری - اسپرینگ هنگر - اسپرینگ ساپورت

پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اسپرینگ هنگر و ساپورت

 

فن آوران هیربد صنعت - اسپرینگ ساپورت و هنگر (Variable Spring Support & Hanger) (ساپورت فنری - هنگر فنری - اسپرینگ ساپورت - اسپرینگ هنگر )

 

1-  هنگر فنری آویزی
این نوع از هنگر ها در مقایسه با انواع دیگر کاربرد بیشتری دارد. این هنگر شامل یک اتصال بالایی جهت معلق شدن از سقف است و سمت دیگر آن به لوله مورد نظر متصل می گردد . از این نوع هنگر در مواقعی که فضای کافی برای نگهداری لوله در بالای آن وجود دارد می توان استفاده کرد . اتصال بالایی هنگر برای موقعیت های مختلف قابل تنظیم است .

 

2- هنگر فنری بالا سقفی 
      این نوع ازهنگرها به دلیل راحتی نصب استفاده فراوانی در صنعت داشته بطوری که بدنه آن در سقف بالای لوله نصب شده و میله مهار از درون سقف به سمت لوله آویزان شده به لوله متصل می گردد.
3- ساپورت فنری 
اگر در سیستم لوله ها نتوان از هنگر های آویزی و سقفی استفاده کرد ، ساپورت های فنری یکی از انتخاب های طراحان خواهد بود . توسط ساپورت های فنری می توان نیروی عمودی لوله را مهار نمود. با توجه به این موضوع که مهار نیرو در این ساپورت ها انحصارا در راستای عمودی صورت می گیرد لازم است در هنگام نصب دقت لازم جهت حذف نیروی افقی وارد بر ساپورت مبذول گردد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4- ساپورت فنری زاویه ای 
این نوع ساپورت فنری را می توان برای تحمل نیرو های افقی  در نظر گرفت بدون اینکه نیروی جانبی به ساپورت وارد شود .                                 
5- میله کشش و فشار
این ساپورت هم در فشار و هم در زمان کشش عمل می کند و برای متعادل نگهداشتن لوله ومتعلقات آن مورد استفاده قرار می گیرد.
                  
 

 

کلیه حقوق این مجموعه مربوط به گروه هیربد صنعت است، و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد